سالن های مجموعه ورزشی المپیک

سالن های ورزشی.pdf

لیست اماکن و سالن های مجموعه ورزشی المپیک

ردیف

عنوان

اطلاعات مکان

توضیحات

1

سالن چند منظوره دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: بسکتبال، هندبال، تیراندازی با تفنگ، بدنسازی

ظرفیت: 1200 نفر با 1100 عدد صندلی و جایگاه مخصوص VIP

این مجموعه با مساحت 3600 مترمربع به گنجایش 1300 صندلی، شامل زمین بسکتبال، والیبال، هندبال، فوتسال، بدمینتون و سالن تیراندازی با تفنگ بادی، سالن بدنسازی،رختکن و دوش و سرویس های بهداشتی و یک باب اطاق ویژه مهمانان رسمی با کلیه امکانات رفاهی در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است .

2

سالن اسکواش دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: اسکواش بانوان و آقایان

ظرفیت:403 عدد صندلی

این مجموعه شامل یکی از زیباترین سالن های موجود درایران می باشد که در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است وشامل یک سالن اختصاصی ویژه بانوان با دو کورت به مساحت 600 مترمربع و یک سالن اختصاصی آقایان با 3 کورت به مساحت 800 مترمربع، دارای رختکن، سرویس های بهداشتی، بوفه سالن بدنسازی با دستگاه های پیشرفته و دفاتر اداری می باشد .

3

سالن چند منظوره کوثر دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: کاراته، تکواندو، بدنسازی، یوسیگان، ووشو

ظرفیت: 300 نفر

این مجموعه با مساحت 842 مترمربع واقع در مجموعه ورزشی المپیک دارای دفتر اداری، دوش، رختکن و سرویس های بهداشتی بوده ودر رشته های، بدنسازی، ایروبیک، رزمی فعالیت دارد.

4

سالن چند منظوره غدیر دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: کاراته، کشتی، موی تای، بوکس، ورزش باستانی، کونگ فو، شمشیربازی، فول کیک بوکسینگ، جودو

ظرفیت: 200 نفر

این مجموعه با مساحت 900 مترمربع واقع در مجموعه ورزشی المپیک دارای دفتر اداری، دوش، رختکن وسرویس های بهداشتی بوده ودر رشته های رزمی، بوکس، کشتی، ورزشهای زورخانه ای فعالیت دارد.

5

سالن چند منظوره خلیج فارس دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: والیبال، بدمینتون، شطرنج، فوتسال، سپک تاکرا

ظرفیت :  200 نفر

این مجموعه با مساحت 893 مترمربع واقع در مجموعه ورزشی المپیک دارای دفتر اداری، دوش، رختکن وسرویس های بهداشتی، سالن شطرنج بوده و در رشته های، فوتسال، والیبال وبدمینتون فعالیت دارد .

6

تنیس روی میز دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: تنیس روی میز

ظرفیت :  200 نفر

این سالن به مساحت 650 مترمربع شامل 6 میز، دستگاه توپ انداز، رختکن و دوش، دفتر اداری در مجموعه المپیک کیش واقع گردیده است .

7

مجموع زمین های تنیس و زمین های روبارز و هارد کورت دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: تنیس

ظرفیت : 1000 نفر

این مجموعه با مساحت 12500 مترمربع شامل 8 زمین خاکی و 4 زمین هارد کورت، 2 زمین اختصاصی بانوان، سرویس های بهداشتی، رختکن و دفاتر اداری در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است. که همه ساله مسابقات بین المللی فیوچرز با حضور کشور هایی از سراسر جهان دراین مجموعه برگزار می گردد.

8

  • استادیوم فوتسال شماره 1 دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: فوتبال، دو و میدانی

ظرفیت : 300 نفر

این استادیوم با مساحت 23710 مترمربع واقع در میدان المپیک با گنجایش بیش از 8000 نفر، دارای پیست تارتان دو، نور افکن های استاندارد، دفاتر اداری، سالن کنفرانس، سرویس های بهداشتی، رختکن و جایگاه ویژه خبرنگاران و مسئولین نورافکن های استاندارد که جهت برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های حرفه ای داخلی و خارجی، مسابقات داخلی، مسابقات لیگ کشوری قابل استفاده می باشد .

9

  • استادیوم فوتسال شماره 2 دهکده المپیک کیش

کاربری ورزشی: فوتبال، بیسبال

ظرفیت: ظرفیت300 نفر

این زمین چمن با مساحت تقریبی 9487 مترمربع در کنار استادیوم شماره 1 واقع گردیده و دارای امکانات دوش، رختکن، دفتر اداری و سرویس های بهداشتی بوده و قابل استفاده برای لیگ های فوتبال، مدرسه فوتبال، پیشکسوتان و تمرینات تیم های متقاضی می باشد .

10

زمین های چمن مصنوعی دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: فوتسال، فوتبال

ظرفیت : ظرفیت100 نفر

این مجموعه شامل 3 زمین مینی فوتبال که امکان استفاده به عنوان یک زمین بزرگ فوتبال را دارد با مساحت تقریبی 7550 مترمربع درکنار استادیوم شماره 1 و روبروی مجموعه تنیس المپیک واقع شده و جهت مسابقات فوتسال داخلی ، تمرینات تیم های مختلف، مسابقات آموزشگاه ها و ... مورد استفاده قرارمی گیرد.

11

سایت تیراندازی با کمان دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: تیراندازی با کمان

ظرفیت : سکوی تماشاگر ندارد

این زمین با مساحت 3500 مترمربع یکی از زیباترین کورت های تیراندازی کشور می باشد که با چمن مصنوعی مفروش شده ودارای 30 سیبل، وسایل و ادوات تیراندازی، دفتر اداری، رختکن در مجموعه ورزشی المپپک واقع گردیده است .

12

مجموعه زمین های روباز دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: اسکیت، بسکتبال خیابانی، والیبال، اسکیت نمایشی

ظرفیت

این مجموعه بصورت روباز و شامل زمین والیبال، زمین بسکتبال، پیست اسکیت سرعت و پیست اسکیت حرفه ای می باشد. دارای رختکن و سرویس های بهداشتی مجزا جهت هر زمین بوده که نور کافی و سکو تماشاچیان می باشد. مجموعه زمین های رو باز با وسعت 18500متر مربع در مجموعه المپیک واقع شده است.

13

زمین های 18 گانه گلف دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: گلف

ظرفیت:

مجموعه زمینهای 18گانه مینی گلف در زمینی با مساحت حدود 3000 متر مربع ایجاد شده است. مجموعه مینی گلف در سال 1388 افتتاح گردید و جزو مجهزترین و زیباترین زمین های گلف در سطح کشور است. مجموعه مینی گلف المپیک در محوطه المپیک کیش در زیر سایه درختان ایجاد شده است.

14

مجموعه سوارکاری دهکده ورزشی المپیک کیش

کاربری ورزشی: سوارکاری

ظرفیت : 400 نفر

این مجموعه دارای مانژ مخصوص تمرین، مانژ کورس، اصطبل، دفاتر اداری، خوابگاه، اطاق های ویژه خبرنگاران در زمینی به مساحت 60000 مترمربع در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است .

15

سالن ژیمناستیک میرمهنا کیش

کاربری ورزشی: ژیمناستیک

ظرفیت : سکوی تماشاگر ندارد

این مجموعه یک باب سالن اختصاصی ژیمناستیک به مساحت 2400 متر مربع با پیشرفته ترین اسباب و ادوات موجود بوده که دارای رختکن، سرویس های بهداشتی، فضای اداری بوده و همچنین دارای 3 باب زمین های چمن مصنوعی مینی فوتبال می باشد. که در محل سفین قدیم و کنار سواحل غربی جزیره واقع گردیده است .

16

سایت ورزش های ساحلی مرکز ورزش کیش

کاربری ورزشی: والیبال ساحلی، هندبال ساحلی، فوتبال ساحلی

مساحت کل: 12,000 متر مربع

ظرفیت : -

-

17

پلاژ و مجموعه ورزش های ساحلی بانوان

کاربری ورزشی: شنا، زمین والیبال، زمین هندبال، ماساژ، غرفه های خدماتی

ظرفیت: سکوی تماشاگر ندارد

پلاژ بانوان در سواحل شمالی جزیره روبروی ساختمان مرکزی شرکت مخابرات با وسعت حدود20000 مترمربع احداث شده است این محل در کشور بی نظیر می باشد در این پلاژ امکاناتی از قبیل دوش آب شیرین صحرایی و سرپوشیده، تخت و سایه بان، غرفه های فروش لوازم شنا و بهداشتی، مواد غذایی، محل نگهداری کودکان، والیبال ساحلی، سرویس های بهداشتی، نمازخانه، رختکن با ظرفیت 900 لاکر، امکانات ماساژ، دراختیار استفاده کنندگان می باشد. علاوه برآن حضور ناجیان غریق نیز ایمنی خاطر استفاده کنندگان از پلاژ را فراهم آورده است.

18

پلاژ و مجموعه ورزش های ساحلی آقایان

کاربری ورزشی: شنا، قایقرانی، سالن ماساژ و غرفه خدماتی، والیبال ساحلی، هندبال ساحلی، فوتبال ساحلی

ظرفیت : سکوی تماشاگر ندارد

این مجموعه با مساحتی در حدود 10000 مترمربع در سواحل شمال شرقی واقع گردیده و شامل پلاژ آقایان، 3 باب زمین والیبال ساحلی، یک باب زمین فوتبال ساحلی، هندبال ساحلی، امکانات قایقرانی پاروئی ( کانو- تورینگ )، دوش های سرپوشیده و روباز،رختکن، اتاق ماساژ،بوفه، نمازخانه می باشد.علاوه بر آن وجود ناجیان غریق، نیز ایمنی و رضایت خاطر استفاده کنندگان را فراهم آورده است .

19

سایت کایت بردینگ کیش

کاربری ورزشی: قایقرانی

مساحت کل: 9,375 متر مربع

ظرفیت : سکوی تماشاگر ندارد

-

20

پایگاه تخصصی غواصی

کاربری ورزشی: غواصی

مساحت کل: 800 متر مربع

ظرفیت: سکوی تماشاگر ندارد

-


  • کلیه سالن های مجموعه ورزشی المپیک قابلیت برگزاری دوره های آموزشی، اردوها، مسابقات ورزشی در سطح داخلی، استانی، منطقه ای و بین المللی می باشند.