وبسایت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

0

هتل شایگان

هتل شایگان جزیره زیبای کیش به مساحت11000 متر مربع (از 15000 متر مربع کل هتل ) دراواخر سال 1381 خورشيدي بنا گرديده است. هتل در 3 طبقه با 2 نمای مشرف به جزیره و آبهای نیلگون خیلج فارس بنا شده است و دارای135 اتاق و سوئیت زیبا و رنگارنگ با امکان دسترسی به اینترنت میباشد.

هتل شایگان

هتل شایگان واقع جزیره زیبای کیش به مساحت11000 متر مربع (از 15000 متر مربع کل هتل ) دراواخر سال 1381 خورشيدي بنا گرديده است. هتل در 3 طبقه با 2 نمای مشرف به جزیره و آبهای نیلگون خیلج فارس بنا شده است و دارای135 اتاق و سوئیت زیبا و رنگارنگ با امکان دسترسی به اینترنت میباشد.

معماري هتل شایگان به گونه اي است که مساحت اتاقها و راهروهها با 4 پله اضطراري و 3 آسانسور ميهمان  با 2 نماي خليج فارس و جزيره کیش و همچنين مشرف بودن عمده اتاقها به آبهاي نيلگون خليج فارس،  موجب گرديده است که ميهمان گزينه بهتري را جهت اقامت برگزيند

تمام اتاقهای هتل شایگان کیش مجهز به سيستم قفل الکترونيکی ، سرويس بهداشتی ، تلويزيون مجهز ، امکان دسترسی به اينترنت می باشد ، اتاقهای هتل شامل اتاقهای دونفره (Twin) ، دونفره (Double) و سه تخته و سوئيت یکخوابه و دوخوابه می باشد .

کلوپ ورزشی شامل استخر سرپوشيده با درجه آب کنترل شده، جکوزی، سونای بخار، سونای خشک، حمام سنتی ایرانی، بوفه، ماساژ که در طبقه همکف هتل قرار دارد.کلوپ مخصوص بانوان با امکانات ویژه و تکمیل.

سالن همايش و اجتماعات، بهمراه سالن جداگانه پذيرايی در طبقه چهارم هتل قرار دارد. فضای سالن همایش بگونه ای است که برای برگزاری گردهمايی های علمی و آموزشی مناسب است .

*استفاده از استخر، سونا، جکوزي رايگان.استقبال فرودگاهي