وبسایت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

0

بازار دیپلمات

بازار تجاری، اداری دیپلمات در زمینی به مساحت 4000 متر مربع، در 5 طبقه(2 طبقه تجاری و 2 طبقه اداری و در طبقه پنجم 2 واحد رستوران 600 متری) و در اراضی شرقی نوار ساحلی جزیره کیش واقع شده است که دارای 119 واحد تجاری و اداری می باشد. از محاسن مهم این بازار نزدیک بودن به هتل ها و مراکز تجاری جزیره، چشم انداز رو به دریا و همچنین فضای سبز و دل انگیز بیرونی آنرا را میتوان برشمرد.

0 نظر

بازار دیپلمات

Image title

بازار دیپلمات کیش که در سال ۱۳۹۰ به بهره برداری رسیده است در قسمت تجاری، اداری و خدماتی جزیره کیش و در موقعیت بسیار مناسبی از حیث دسترسی هتل ها، ادارات و بخشی از مناطق مسکونی به این بازار قرار گرفته و نیز فاصله مناسبی نسبت به دریا و اسکله تفریحی دارد.

این بازار در ۵ طبقه شامل ۲ طبقه تجاری همکف و اول، ۲ طبقه اداری دوم و سوم و یک طبقه خدماتی در طبقه چهارم شامل رستوران و باشگاه بدنسازی و طبقه پنجم که آمادگی تأسیس صنوف خدماتی را دارد، در زمینی به مساحت تقریبی ۴۰۰۰ مترمربع و زیربنای تقریبی ۷۸۰۰ مترمربع احداث شده است.

تعداد ۱۱۲ واحد تجاری، اداری و خدماتی با تنوع صنوف مختلف به شرح زیر، بازار دیپلمات را برای کیشوندان و گردشگران بسیار مفید و کاربردی ساخته است:

طبقه همکف: صرافی، بانک، دفاتر گردشگری، فروشگاه آرایشی و بهداشتی، سوپرمارکت، داروخانه، عکاسی، فروشگاه آکواریوم، دفاتر املاک

طبقه اول: دفاتر گردشگری، دفاتر بیمه، آتلیه عکس، دفاتر شرکتهای هواپیمایی و دفاتر شرکتهای تجاری

طبقات دوم و سوم: دفاتر شرکتهای هواپیمایی، املاک، شرکت های نفتی، مرکز توسعه سلامت و سایر شرکتهای صنعتی، تجاری و خدماتی

طبقه چهارم: رستوران ( ضلع شرقی بازار) و سالن بدنسازی (ضلع غربی بازار

طبقه پنجم: آماده تأسیس و راه اندازی صنوف خدماتی نظیر کافی شاپ و …

فضای سبز محوطه بازار دیپلمات با تعداد متنوعی از گلها و درختان، محل تردد و عکاسی و آسایش عابران گردیده و با نور پردازی شبانه جلوه زیبا و منحصربفردی نیز در میان بازارهای جزیره کیش به خود اختصاص داده است.

دو پارکینگ هم در محوطه بیرونی و زیرزمین بازار برای پارک خودروهای مسافران و بهره برداران بازار احداث شده است.

آدرس: مرکز شهر بلوار ساحل

شماره تماس دفتر بازار: 07644461103 فکس: 07644461073  

آدرس ایمیل: diplomat.mall.kish@gmail.com

  • مدیر بازار : رضا خلیلی
  • رئیس هیئت مدیره: ابراهیم خلیلی
  • تلفن : 4425026
  • ایمیل: diplomat@kishmalls.ir