وبسایت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

0

گشت دور جزیره HOP ON - HOP OFF

اتوبوس‌های گردشگری « Hop On-Hop Off» خدمتی جدید در حوزه ی گردشگری جزیره کیش است. گردشگران و علاقمندان به گشت با اتوبوس‌های روباز می‌توانند تنها با خرید یک بلیط در مدت زمان اعتبار درج شده به تعداد دفعات از این خدمت جدید گردشگری در کیش استفاده کنند و در هریک از ۲۳ ایستگاه تعبیه شده پیاده و بعد از گردش و سیاحت، دوباره سوار اتوبوس شوند.

0 نظر

گشت دور جزیره HOP ON - HOP OFF

اتوبوس‌های گردشگری « Hop On-Hop Off» خدمتی جدید در حوزه ی گردشگری جزیره کیش است. گردشگران و علاقمندان به گشت با اتوبوس‌های روباز می‌توانند تنها با خرید یک بلیط در مدت زمان اعتبار درج شده به تعداد دفعات از این خدمت جدید گردشگری در کیش استفاده کنند و در هریک از ۲۳ ایستگاه تعبیه شده پیاده و بعد از گردش و سیاحت، دوباره سوار اتوبوس شوند. مقاصد و ایستگاه اتوبوس‌ها در گام نخست اجرای این گشت، مرکز شهر، اسکله تفریحی، دامون ساحلی، شهر زیر زمینی کیش یا کاریز، درخت سبز و شهر تاریخی حریره، بندر تاریخی و جاده جهان، اسکله میر مهنا، سفین قدیم، هتل دریایی ترنج، کلبه هور، تم پارک ژوراسیک، کشتی یونانی، بومگردی باغو، پارک آبی اوشن، پارک دلفین‌ها، ساحل نیلوفر، ساحل سیمرغ، ساحل مارینا، ساحل مرجان، کوروش برند سنتر، هتل داریوش، هتل ارم، میدان پردیس می باشد.

 این تور شامل راهنمای اعتباری به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی و همچنین راهنمایان تور است و بلیط های آن تا ۲۴، ۴۸ و ۷۲ ساعت اعتبار دارد که به گردشگر این امکان را می‌دهد تا برنامه سفر را طبق خواسته خود تنظیم کند و حداکثر بهره را از اتوبوس‌های «هاپ آن هاپ آف »کیش ببرد.

بیش از ۱۳۰ شهر مهم دنیا در حال حاضر از اتوبوس های گردشگری هاپ آن هاپ آف استفاده می‌کنند و این امکان در جزیره کیش فراهم شده است.