وبسایت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

0

مجموعه گردشگری میکا مال

مجموعه گردشگری میکا مال در زمینی به مساحت 3 و نیم هکتار و با 202 هزار متر مربع زیر بنا در کیش آغاز شده است.

0 نظر

مجموعه گردشگری میکا مال

مجموعه گردشگری میکا مال در زمینی به مساحت 3 و نیم هکتار و با 202 هزار متر مربع زیر بنا در کیش آغاز شده است. 

تله کابین

تله کابین ساحلی میکامال گردشگران را به تماشای آب‌های نیلگون خلیج فارس از فراز آسمان دعوت می‌کند. این تله کابین با 20 کابین معمولی و 2 کابین VIP با امکانات ویژه شامل سیستم پخش موسیقی، نمایشگر تبلیغاتی، ارتباط بی سیم دو طرفه با ایستگاه و نور پردازی داخلی و خارجی در شب و ... در حال حاضر از اسکله تفریحی حرکت خود را شروع کرده و تا بام مجموعه بزرگ تفریحی گردشگری میکا مال ادامه پیدا خواهد کرد. مدت زمان این سفر هیجان انگیز 30 دقیقه بوده که در این مدت گردشگران می توانند از چشم اندازهای زیبای ساحل دریا لحظاتی خاطره انگیزه را سپری کنند.

پردیس سینمایی میکا مال

مجتمع سینمایی میکا مال با سه سالن سینما، جذابیت فرهنگی را نیز به دیگر جذابیت های تجاری، تفریحی و ورزشی میکا مال افزوده است. این مجتمع سینمایی در طبقه چهارم میکامال واقع شده که از پیشرفته ترین فناوری روز جهان بهره مند است که امکان نمایش فیلم های سه بعدی را نیز دارا می باشد و آخرین ساخته‌های کارگردانان مشهور ایرانی و خارجی روی پرده عریض و با کیفیت تصویر بالا و صدای دالبی به نمایش می گذارد. این مجتمع دارای سه سالن 160 نفره چنده منظوره، 130 نفره و یک سالن VIP 60 نفره می باشد. از دیگر امکانات مجموعه می توان به کافی شاپ  با دید دریا و رمپ تله کابین و همچنین مجموعه آمادگی برگزاری همایش ها و مراسمات مختلف در سالن چند منظوره با قابلیت صرف غذا و لانژ ورودی جداگانه در سالن VIP می باشد. برای خرید و رزرو بلیط می توان از سایت www.irantic.com و یا مراجعه به گیشه فروش بلیط اقدام شود.

سالن بولینگ مریم میکامال

سالن بولینگ میکامال براساس استانداردهای جهانی ساخته شده است که می تواند پذیرای افراد حرفه ای بولینگ و حتی میزبانی رقابت های داخلی و بین المللی باشد. این سالن در فضای بیش از 1100 متر مربع، ضلع جنوب غربی و نمای مثلث شیشه ای و در طبقه اول مجموعه بزرگ تفریحی، گردشگری میکامال قرار دارد.  این سالن با 6 لاین استاندارد شما را به رقابتی هیجان انگیز دعوت می‌کند.

تونل باد ميكا مال

تونل باد میکا مال اولین تونل باد ایران در فضاییک مرکز خرید است که به‌ صورت یک استوانه‌ی شیشه‌ای در میان طبقات سوم و چهارم قرار گرفته است. اين تونل باد 8 متر ارتفاع و 3 متر قطر دارد که امکان پرواز دو نفر به صورت همزمان با یک مربی را می دهد. در زمان پرواز، سرعت باد براساس میزان آمادگی و مهارت افراد توسط تونل تنظیم می شود تا هر کسی بتواند بهترین تجربه ی پرواز خود را داشته باشد. جت فن های مکنده ای که در بالای تونل قرار گرفته اند، هوا را با سرعت 220 کیلومتر بر ساعت به گردش در می آورند و دوباره به داخل تونل هدایت می کنند. در تمام مدت این تجربه، مربی کارآزموده آموزش اولیه و کوتاه با تجهیزات لازم مثل لباس و کلاه مخصوص به افراد می دهد تا با خیالی آسوده و محیطی امن تجربه پروازی پر از هیجان و لذت داشته باشند. طراحی و ساخت تونل باد میکامال با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین دانش و فناوری روز به دست شرکت ارودیوم (Aerodium) از کشور لاتویا (Latvia) انجام شده است.

آدرس: انتهای بلوار فردوسی، میدان آبشار، مرکز خرید و تفریح میکا

شماره تماس: 07644456990