وبسایت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

0

بازار ها و مراکز خرید

فهرست جامعی از بازار ها و مراکز خرید جزیره کیش را می توانید در پایین صفحه مشاهده کنید.

فهرست بازار ها و مراکز خرید

 • بازار پردیس یک

  بازار پردیس یک

  این بازار در زمینی به مساحت 12000 متر مربع، در دو طبقه، در شرق جزیره و در نوار سیاحتی كیش احداث و در سال 1371 به بهره برداری رسید. هم اكنون این بازار با 228 غرفه فعال در حال خدمت رسانی به مراجعه كنندگان محترم می باشد.

  اطلاعات بیشتر
 • بازار پردیس دو

  بازار پردیس دو

  بازار پرديس دو نيز در ادامه موفقيت تجاري پرديس یک در سال1378 افتتاح گرديد. مساحت اين بازار 22.000 متر مربع بوده و در3 طبقه و با 230 واحد تجاري و 10 واحد اداري در شرق جزيره و در نوار سياحتي واقع گرديده است در اين بازار نيز مجموعه اي از كافي شاپ و فست فود وجود دارد.

  اطلاعات بیشتر
 • بازار مرکز تجاری کیش

  بازار مرکز تجاری کیش

  بازار مركز تجاري كيش با بيش از 400 واحد تجاري و چندين كافي شاپ و فست فود به لحاظ فضاي خريد بزرگترين مركز خريد جزيره كيش است اين بازار در سال 1379 در زميني به مساحت 11.000 مترمربع و در سه طبقه به بهره برداري رسيده است

  اطلاعات بیشتر
 • بازار مروارید

  بازار مروارید

  بازار مرواريد واقع در مركز جزيره داراي ظاهري شبيه به معماري تخت جمشيد مي باشد و يكي از بازارهاي بزرگ جزيره است. اين بازار در 1 طبقه ، داراي 206 غرفه و 2 كافي‌شاپ مي‌باشد.

  اطلاعات بیشتر
 • بازار زیتون

  بازار زیتون

  بازار زيتون يک در سال 1376 ساخته شده است. مساحت اين بازار5.200 متر مربع و زيربناي آن 7.000 مترمربع در 3 طبقه مي باشد. دراين بازار 95 غرفه تجاري و 12غرفه اداري وجود دارد .

  اطلاعات بیشتر
 • بازار مریم

  بازار مریم

  بازار مريم در سال 1369 در زميني به مساحت 5.700 مترمربع در 1 طبقه در نوار سياحتي كيش واقع شده است. بازار مريم با فضاز باز و ساختار چوبي و نمايي سنتي به همراه 52 غرفه است .

  اطلاعات بیشتر
 • بازار پانیذ

  بازار پانیذ

  بازار پانیذ کیش که با نام مرکز خرید پانیذ کیش نیز شناخته می‌شود، یکی از مراکز تجاری جزیره کیش است که حد فاصل بازارهای پردیس یک، پردیس دو و هایپرمارکت کیش قرار دارد.

  اطلاعات بیشتر
 • بازار ونوس

  بازار ونوس

  این بازار در زمینی به مساحت 26500 متر مربع، در دو طبقه، در شرق جزیره و در نوار سیاحتی کیش احداث و در سال 1375 به بهره برداری رسید. هم اكنون این بازار با 310 غرفه فعال در حال خدمت رسانی به مراجعه كنندگان محترم می باشد.

  اطلاعات بیشتر
 • بازار مرجان

  بازار مرجان

  مجتمع تجاري مرجان در حاشيه پارك مرجان واقع شده و در كنار آن بزرگترين رستوران فست فود كيش مورد بهره برداري قرار گرفته است .

  اطلاعات بیشتر